osuszanie budynków


OSUSZANIE BUDYNKÓWOsuszanie po zalaniu mieszkań

Świadczymy usługi osuszania pomieszczeń po zalaniu wodą. Usuwania wilgoci powstałej w skutek awarii wodnej, zalania wodą z zewnątrz jak i wilgoci technologicznej.

Wiemy jak ważny jest czas i szybka reakcja w usuwaniu szkód zalaniowych. Dlatego informujemy naszych klientów o skutkach szkód wtórnych powstałych lub mogących powstać na skutek dużej wilgotności po zalaniu.

Zapewniamy, że nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam nie tylko dobrać najlepszą technologię dostosowaną do typu zalania, ale i najlepszą do warunków temperaturowo - wilgotnościowych panujących w osuszanym pomieszczeniu. Odpowiednią do rodzaju osuszanego materiału oraz dostosowaną do technologi w jakiej został wzniesiony budynkek.

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług osuszania. Wykorzystujemy najnowsze technologie i profesjonalny sprzęt renomowanych producentów urządzeń osuszających i pomiarowych. Wiemy, że urządzenia i sprzęt nie są gwarancją sukcesu, dlatego zapewniamy naszym pracownikom cykliczne szkolenia i warsztaty pozwalające na ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy.


stat4u